Тука си: Почетна » Јувентус - Бенфика 0:0 » Juventus – Benfica
Juventus – Benfica

Juventus – Benfica

Facebook Twitter

Juventus - Benfica

Foto Fabio Ferrari / LaPresse
01 05 2014 Torino ( Italia )
Sport Calcio
Juventus vs Benfica
Europa League 2013 2014 – Semifinali ritorno
Nella foto: Vidal

Photo Daniele Badolato / LaPresse
01 05 2014 Turin ( Italy )
Sport Soccer
Juventus vs Benfica
Europa League 2013 2014 – Semifinals second leg
In the picture: Vidal

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!