Тука си: Почетна » Сасуоло - Јувентус 1:3 » Sassuolo vs Juventus – Serie A Tim 2013/2014
Sassuolo vs Juventus – Serie A Tim 2013/2014

Sassuolo vs Juventus – Serie A Tim 2013/2014

Facebook Twitter

Sassuolo vs Juventus - Serie A Tim 2013/2014

Foto Alessandro Fiocchi/LaPresse
28 04 2014 Reggio Emilia(Italia)
Sport Calcio
Sassuolo – Juventus
Campionato italiano di calcio Serie A Tim 2013 2014
Nella foto: Ziegler

Photo Alessandro Fiocchi/LaPresse
28 04 2014 Reggio Emilia (Italy)
Sport Soccer
Sassuolo – Juventus
Italian Football Championship League A Tim 2013 2014
In the picture: Ziegler

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!