Тука си: Почетна » Јувентус - Болоња 1:0 » Juventus vs Bologna – Serie A Tim 2013/2014
Juventus vs Bologna – Serie A Tim 2013/2014

Juventus vs Bologna – Serie A Tim 2013/2014

Facebook Twitter

Juventus vs Bologna - Serie A Tim 2013/2014

Foto Sandro Falzone – LaPresse
19 04 2014 Torino ( Italia ) Juventus Stadium
Sport Calcio
Juventus vs Bologna – Campionato Serie A 2013/2014
Nella foto: gol di pogba
Photo Sandro Falzone – LaPresse
19 04 2014 Turin ( Italy ) Juventus Stadium
Sport Soccer
Juventus vs Bologna- Italian Football Championship League A 2013 2014
In the pic: goal of pogba

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!