Тука си: Почетна » Јувентус - Ливорно 2:0 » Juventus vs Livorno – Serie A Tim 2013/2014
Juventus vs Livorno – Serie A Tim 2013/2014

Juventus vs Livorno – Serie A Tim 2013/2014

Facebook Twitter

Juventus vs Livorno - Serie A Tim 2013/2014

Foto Daniele Badolato / LaPresse07 04 2014 Torino (Italia)Sport CalcioJuventus – LivornoCampionato italiano di calcio Serie A Tim 2013 2014Nella foto: Carlos TevezPhoto Daniele Badolato / LaPresse07 04 2014 Torino (Italy)Sport SoccerJuventus – LivornoItalian Football Championship League A Tim 2013 2014In the picture: Carlos Tevez

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!