Тука си: Почетна » Јувентус - Ливорно 2:0 » Juventus – Livorno
Juventus – Livorno

Juventus – Livorno

Facebook Twitter

Juventus - Livorno

Foto Fabio Ferrari – LaPresse
07 04 2014 Torino ( Italia )
Juventus – Campionato Serie A Tim – Stagione 2013-2014 – Juventus Stadium di Torino – Juventus vs Livorno.
Nella foto:Esultanza Llorente goal 2-0

photo Fabio Ferrari – LaPresse
07 04 2014 Turin ( Italia )
Juventus – Italian Football Championship League A Tim 2013 2014 – Juventus Stadium of Torino- JJuventus vs Livorno.
in the pic:llorente celebrates

Коментирањето е затворено

Оди на врвот
Close
Придружете ни се!
Станете дел од најголемото македонско црно-бело семејство!